Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

Zdrowy styl życia w Jedenastce to cykl tematów realizowanych podczas lekcji z wielu przedmiotów, w tym edukacji dla bezpieczeństwa. Zagadnienia zdrowia omawiane są również   w bibliotece szkoły przez panią mgr Alicję Łukaszewską opiekunkę Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża. Połączenie wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi we współpracy z PCK to gwarancja zdobycia kwalifikacji niezbędnych absolwentom naszej szkoły, którzy planują dalszą edukację i rozwój osobisty.

Udział licznej grupy uczniów w etapie szkolnym XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż to doskonała prognoza kolejnych sukcesów w zakresie wykorzystywania zdobywanej wiedzy oraz promocji zdrowia i naszej Jedenastki.

Podsumowania rywalizacji dokonała Pani Dyrektor mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń, która wręczyła Dyplomy uznania, złożyła gratulacje i podziękowała za zaangażowanie uczestnikom Olimpiady.

Niezwłocznie po przyjęciu szczególnych gratulacji oraz wykonaniu pamiątkowej fotografii, zwyciężczyni Karolina DUCHIEWICZ przystąpiła do przygotowań reprezentowania Jedenastki w kolejnym etapie Olimpiady. Zapraszamy do wspierania Karoliny oraz udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez Szkolne Koło PCK.

Ponadto dyplomem uznania uhonorowani zostali:

 1. Paula Kosiba – II miejsce
 2. Maciej Janus – III miejsce
 3. Jakub Kulig – IV miejsce
 4. Filip Krenz – IV miejsce
 5. Dawid Michalak – IV miejsce
 6. Antoni Będkowski – V miejsce
 7. Wojciech Frydrychowski – V miejsce
 8. Piotr Stachura – V miejsce
 9. Jakub Szulc – V miejsce
 10. Wiktoria Hinc – V miejsce
 11. Marek Olejniczak – V miejsce

 

Skip to content