Zajęcia w ramach SKS

W maju i czerwcu 2021 zajęcia w ramach Programu SKS odbywać się będą we wtorki i środy od 15:30 na terenie Jedenastki.
Nauczyciele prowadzący:
mgr Robert Jaskulski (Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki)
mgr Paweł Morawski (Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki)
W przypadku zainteresowania treningami, prosimy o kontakt przez mobi dziennik z konkretnym nauczycielem.

MISTRZOSTWA JEDENASTKI W PLANKU

W ostatnich dniach roku szkolnego w naszym liceum odbyły się Mistrzostwa w Planku (desce na przedramionach) 😉.  Udział wzięło łącznie 16 zawodników i zawodniczek z całej szkoły. Zawody były organizowane w ramach lekcji WF w tygodniu od 14-18.06 a finał odbył się na dużej przerwie 21.06.

Z obu kategorii wyłoniono pięć najlepszych kobiet i mężczyzn, którzy rywalizowali ze sobą o pierwsze trzy  miejsca.

W kategorii kobiet do finału zakwalifikowała się:   CZAS:

  1. Tetiana Diachuk kl. 0p                                (5:02)
  2. Izabella Ilkiewicz kl. 1/5                              (3:32)
  3. Magdalena Stefańczyk kl. 1/5                    (3:00)
  4. Julia Andrzejak kl. 1/6                                (2:16)
  5. Wiktoria Gielnik kl. 1/2                               (2:06)

 

Kat. Mężczyzn                                  CZAS:

  1. Mateusz Żołądkiewicz kl. 1/5 (10:09)
  2. Anton Fedorov kl. 0p              (6:01)
  3. Bartosz Złotnik kl. 2/G5          (4:08)
  4. Nikita Yefinov kl. 0p                (2:34)
  5. Ihor Dunda kl. 0p                    (1:42)

 

W poniedziałek 21.06 na dużej przerwie w obecności kibiców odbył się finał zawodów. Rywalizacja była niezwykle interesująca, zwłaszcza wśród Pań. Dziewczęta walczyły zacięcie o najwyższe miejsce i uzyskały imponujące czasy, za co wielkie brawa dla nich. Po zakończonej rywalizacji mgr Iwona Łuszczek wręczyła nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla najlepszych zawodników i zawodniczek.

Kat. Kobiet                                                  CZAS:

  1. Tetiana Diachuk                              (10:20)
  2. Izabella Ilkiewicz                             (10:18)
  3. Magdalena Stefańczyk                    (2:49)

 

Kat. Mężczyzn                                           CZAS:

  1. Mateusz Żołądkiewicz                    (6:02)
  2. Anton Fedorov                               (5:23)
  3. Nikita Yefinov                                 (2:58)

 

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji zawodów zobaczymy się ponownie w jeszcze większym gronie. 😊

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W XI LO

SIŁOWNIA Z ELEMENTAMI TRENINGU FUNKCJONALNEGO

PONIEDZIAŁEK

16.00 – 17.00      MGR JOANNA NAPIERAŁA, MGR GRZEGORZ URBAŃCZYK (OD 9.09.2019)

CZWARTEK

15.00 – 16.00     MGR JOANNA NAPIERAŁA, MGR GRZEGORZ URBAŃCZYK (OD 12.09.2019)

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

PONIEDZIAŁEK

15.45 – 17.15     MGR ROBERT JASKULSKI (OD 9.09.2019)

WTOREK

15.45 – 17.15     MGR ROBERT JASKULSKI (OD 17.09.2019)

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

WTOREK

15.45 – 17.15     MGR PAWEŁ MORAWSKI (OD 17.09.2019)

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ŚRODA

15.00 – 16.30    MGR PAWEŁ MORAWSKI (OD 11.09.2019)

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

WTOREK

15.00 – 15.45    MGR ROBERT JASKULSKI (OD 17.09.2019)

ŚRODA

14.00 – 14.50     MGR PAWEŁ MORAWSKI (OD 11.09.2019)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NAUCZYCIELEW WF

Skip to content