Zbiórka w XI LO

Od poniedziałku 28.02.22 r. do piątku 4.03.22 r. w naszej szkole odbywa się zbiórka potrzebnych artykułów dla uchodźców z Ukrainy.

Zbierane są m.in.

  • ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
  • KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
  • ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

Zbieramy także NOWE koce i śpiwory!
Dotychczas uczniom naszej szkoły udało się zebrać dużą ilość potrzebnych artykułów, za co bardzo dziękujemy wszystkim zainteresowanym.

AB

Duże podziękowania dla Wszystkich wspomagających akcję zbiórki darów w Jedenastce.  Jesteście WIELCY!!! Wasze serca zaowocowały zbiórką olbrzymiej ilości darów, które w części zostały przekazane bezpośrednio na Ukrainę, a w części do miejskiego punktu zbiórki na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W imieniu Samorządu, Rady Rodziców, społeczności Jedenastki – DZIĘKUJEMY !!!

WG

Skip to content