Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Z radością informujemy, że 21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

 

Była to okazja do podsumowania minionych miesięcy, pełnych nauki, wyzwań i sukcesów. Wszyscy zebraliśmy się na boisku szkolnym, aby wspólnie świętować zakończenie tego intensywnego, ale i owocnego roku.

Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz zaangażowanie w życie szkoły. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali zasłużone brawa i gratulacje.

 

Z dumą ogłaszamy, że klasa 3/3 wygrała tegoroczny projekt „Mistrzem być”. Projekt ten miał na celu rozwijanie umiejętności współpracy, kreatywności i zachęcał do angażowania się w życie szkoły. Klasa 3/3 wykazała się wyjątkowym zaangażowaniem i pomysłowością, co przyniosło im zasłużone zwycięstwo. Gratulujemy wszystkim uczniom z klasy 3/3 oraz ich wychowawcy za wytrwałość i ciężką pracę, która doprowadziła ich do tego sukcesu.

 

 

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną celebrację tego wyjątkowego dnia. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

Antoni Szejba kl. 3/3

Skip to content