Razem możemy więcej – aktywna i zintegrowana Jedenastka!
1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu połączony z obchodami Dnia Dziecka oraz „Śniadaniem w Jedenastce”, zorganizowany w ramach projektu Funduszy Samorządów Uczniowskich „Razem możemy więcej – aktywna i zintegrowana Jedenastka”.
Uczniowie rywalizowali w turniejach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa stołowego i szachów, a także brali udział w klasowych konkurencjach rekreacyjnych. Nie zabrakło sportowych emocji, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.
W trakcie wydarzenia na wszystkich uczestników czekał smaczny poczęstunek – lody i świeże owoce, które dodawały energii do kolejnych zmagań. Najlepsze drużyny zostały uhonorowane nagrodami.

