Szanowni Państwo,

zbliża się coroczny okres zawierania umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek edukacyjnych i wychowawczych na terenie Miasta Poznań. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym roku oferty oraz ulotki dotyczące ubezpieczenia NNW  przekazujemy tylko w wersji elektronicznej (nie będą dostępne jak w latach ubiegłych w Wydziale Oświaty Miasta Poznania).

Komunikat Brokera Miasta w sprawie ubezpieczeń NNW dzieci i młodzieży

W trosce o zapewnienie najlepszej ochrony dzieciom i młodzieży, a także w celu sprostania oczekiwaniom rodziców i opiekunów prawnych, jak co roku  na naszej stronie www.ubezpieczdziecko.pl znajdziecie Państwo przygotowaną ofertę ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży na rok 2020/2021.
Zwracamy  jednocześnie uwagę, iż we wszystkich wskazanych wariantach ubezpieczenia NNW –  Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku choroby  dotyczy również pobytu w szpitalu w wyniku zachorowań wirusowych czy zakaźnych.

Ulotka NNW (PDF, 2994.69KB) 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Zwracamy się z prośbą o udział w ankiecie skierowanej do rodziców dzieci uczęszczających do poznańskich szkół. Badanie jest związane z trwającymi obecnie pracami w ramach projektu „Polityka Oświatowa Miasta Poznania 2030”.

Poniżej udostępniony został link do ankiety online (formularz Google). Prosimy o wypełnienie ankiet do dnia 10 września 2020r.

Link do ankiety dla rodziców: https://forms.gle/9oTozJLHQaNnhyfk6

Przypominamy, że należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, a po ich uzupełnieniu kliknąć przycisk „prześlij”, celem zakończenia procesu wypełniania ankiety.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji projektu!

___________________________________________________________________________________________________________________________

COVID-19 – informacje i odpowiedzi specjalisty w dziedzinie mikrobiologii lekarskiej – konsultant wojewódzki w mikrobiologii-szkoły-28.08.20 (PDF, 359.38KB)

Skip to content