Finał „Gorączki złota PCK” w Jedenastce
W dniu 22 maja 2026 r. w bibliotece szkolnej odbyło się ważenie monet uzbieranych przez poszczególne klasy podczas „Gorączki złota PCK”, która trwała w naszej szkole od marca do końca maja br.
Miło nam poinformować, że I miejsce w rywalizacji klas w konkursie „Na największego zbieracza złota w XI LO” zdobyli po raz trzeci uczniowie z tegorocznej klasy 3/8, którzy uzbierali:
8 kg 357g monet!
Gratulujemy Uczniom z klasy 3.8 i Wychowawczyni pani Danucie Przybysz!
Dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w „Gorączce złota”!
Klasy uzbierały łącznie 12 kg 352 g monet!
Monety zostaną przekazane do Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK w Poznaniu.
Środki z zebranych monet przeznaczane będą na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci z najuboższych rodzin.

