Finał „Gorączki złota PCK” w Jedenastce

W dniu 22 maja 2026 r. w bibliotece szkolnej odbyło się ważenie monet uzbieranych przez poszczególne klasy podczas „Gorączki złota PCK”, która trwała w naszej szkole od marca do końca maja br.

 

Miło nam poinformować, że I miejsce w rywalizacji klas w konkursie „Na największego zbieracza złota w XI LO”  zdobyli po raz trzeci uczniowie z tegorocznej klasy 3/8, którzy uzbierali:

8 kg 357g  monet!

 

 

Gratulujemy Uczniom z klasy 3.8 i Wychowawczyni pani Danucie Przybysz!

 

 

Dziękujemy wszystkim klasom, które wzięły udział w „Gorączce złota”!

Klasy uzbierały łącznie 12 kg 352 g monet!

 

Monety zostaną przekazane do Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK w Poznaniu.

 

Środki z zebranych monet przeznaczane będą na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci z najuboższych rodzin.

 

Alicja Łukaszewska                                                                            

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Przejdź do treści