Dnia 1.06.2022r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień sportu i Śniadanie w 11-nastce. Obie imprezy organizowane były przez Samorząd Uczniowski.

Tego dnia aby uczcić dzień dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Sportu i Śniadanie w 11-nastce. Uczniowie przygotowywali klasowo śniadania w piknikowym stylu korzystając z naszej szkolnej strefy relaksu. Oprócz pysznego jedzenia i pogody, która nam dopisała było pełno tańców, zabaw i przyjemnej atmosfery. 

Żeby klasy zintegrowały się jeszcze bardziej przewidziane były konkurencje sportowe, nad którymi pieczę sprawowały dziewczyny ze szkolnej drużyny koszykówki, jak i klasa 3P4. Kozłowanie piłki, przeciąganie liny, skakanie na skakance to tylko niektóre z konkurencji, które czekały na uczniów tego dnia. Oprócz tego uczniowie mogli zatańczyć belgijkę, makarenę i wiele innych aby wspólnie się zintegrować. 

Poza tym reprezentacje klas walczyły o puchar szkoły w turnieju piłki nożnej. Pierwsze miejsce zajęła klas 3P5, a drugie miejsce klasa 2P1. 

Wszystkim zaangażowanym w ten dzień bardzo dziękujemy, bez was nie byłby on taki wspaniały 

Skip to content