dyr. mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń
Dyrektor XI LO
Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły
mgr Wojciech Grześkowiak
Zastępca Dyrektora
Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły
mgr Karina Kania
Zastępca Dyrektora
Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły
mgr Agnieszka Gordon
język polski
Dyżur – czwartek 13:55 – 14:55
mgr Barbara Wawrzynowska
język polski
Dyżur – środa 08:25 – 09:10
mgr Beata Baszyńska
język polski
Dyżur – poniedziałek 09:10 – 10:10
mgr Jolanta Stocka-Jabrini
język polski
Dyżur – wtorek 08:35 – 09:10
dr Maria Magdalena Beszterda
język polski
Dyżur – czwartek 12.10 – 12:55
mgr Lilianna Kociałkowska
język polski
Dyżur – wtorek 07:25 – 08:25
mgr Maciej Siwik
język angielski
Dyżur – wtorek 07:30 – 08:15
mgr Aleksandra Marciniak
język angielski
Dyżur – wtorek 10:20 – 11:05
mgr Iwona Bydłowska
język angielski
Dyżur – czwartek 12:10 – 12:55
mgr Monika Mikołajczak
język angielski
Dyżur – piątek 09:30 – 10:15
mgr Patrycja Łączkowska
język angielski
Dyżur – czwartek 10:05 – 10:35
mgr Agnieszka Warzywoda
język angielski
Dyżur – piątek 8.25 – 9.10
mgr Lidia Angot
język angielski
Dyżur – wtorek 9:20 – 10:05
dr Katarzyna Marchewka
język angielski
Dyżur – czwartek 10:05 – 10:35
mgr Malwina Kurzawska - Nowak
język angielski
Dyżur – poniedziałek 10:20 – 11:20
mgr Hanna Skirecka
język rosyjski
Dyżur – wtorek 14:05 – 14:50
mgr Elżbieta Bartkowska – Żbeli
język niemiecki
Dyżur – wtorek 10:20 – 11:05
mgr Marta Baranowska
język niemiecki
Dyżur – wtorek 12:10 – 12:55
mgr Agnieszka Filipiak
język hiszpański
Dyżur – środa 12:00 – 12:45
mgr Kinga Szkudlińska
język hiszpański
Dyżur – piątek 11.15 – 12.00
mgr Roma Lipońska
język łaciński
Dyżur – środa 09:15 – 09:45 oraz piątek 14.55 – 15.25
mgr Magdalena Ciesielska
historia, przedsiębiorczość
Dyżur – czwartek
mgr Ewa Karolczyk - Krysiak
historia, WOS
Dyżur – czwartek 11.15 – 12.00
mgr Małgorzata Hofa – Bargieł
historia i WOS
Dyżur – czwartek 11:15 – 12:00
mgr Monika Bialik
historia, HIT
Dyżur – wtorek 15:45 – 16:30
mgr Anna Prusakiewicz – Pezacka
matematyka
Dyżur – poniedziałek 08:25 – 09:05
mgr Anna Majchrzak
matematyka
Dyżur – piątek 13:55 – 14:40
mgr Agnieszka Lutomska
matematyka
Dyżur – czwartek 11:05 – 11:50
mgr Damian Borowiak
matematyka
Dyżur – czwartek 14:50 – 15.35
mgr Paweł Przybysz
matematyka
Dyżur – piątek 14:00 – 14:45
mgr Iwona Łacińska
chemia
Dyżur – parzyste poniedziałki miesiąca 12:10 – 12:55
mgr Joanna Starosta-Szonert
chemia
Dyżur – czwartek 12.15 – 13.00
mgr Emilia Filipiak
chemia
Dyżur – czwartek 11.10 – 11.55
mgr Magdalena Ignacik
chemia
Dyżur – wtorek 14:00 – 15:00 (I i III wtorek miesiąca)
mgr Anna Kaczyńska
biologia, przyroda
Dyżur – poniedziałek 11:15 – 12:00
mgr Monika Karpińska
biologia
Dyżur – środa 8:00 – 9:00
mgr Mateusz Pluskota
biologia
Dyżur – środa 12.00 – 13.00
mgr Magdalena Woźniewicz
geografia
Dyżur – czwartek 06:45 – 07.30
mgr Urszula Kotus
geografia
Dyżur – piątek 13.10 – 13:55
mgr Damian Stanisławski
fizyka
Dyżur – piątek 15.45 – 16.60
dr Katarzyna Pogorzelec-Glaser
fizyka
Dyżur – piątek 15:45 – 16:30
mgr Danuta Przybysz
informatyka
Dyżur – środa 11:15 – 12:00
mgr Bartosz Nowak
informatyka
Dyżur – wtorek 7.00 – 07.30 oraz piątek 7:45 – 8:15
mgr Alina Kostańska
wychowanie fizyczne
mgr Robert Jaskulski
wychowanie fizyczne
Dyżur – środa 14.50 – 15.50
mgr Paweł Morawski
wychowanie fizyczne
Dyżur – środa 12:00 – 13:00
mgr Grzegorz Urbańczyk
wychowanie fizyczne
Dyżur – czwartek 11.05 – 12.05
mgr Agata Kędziora
wychowanie fizyczne
Dyżur – środa 11:15 – 12:00
mgr Katrzyna Ciorga
wychowanie fizyczne
Dyżur – piątek 13:00 – 14:00
mgr Sławomir Roman
EDB
Dyżur – czwartek 11:15 – 12:00
mgr Luba Bojcheniuk
religia
Dyżur – czwartek 13:10 – 13:55
ks. mgr Oscar Nejman
religia
Dyżur – wtorek 14:05 – 14:50
mgr Dorota Pikosz
pedagog szkolny
Dyżur – wtorek 13:00 – 14:00
mgr Iga Pawełek-Misik
psycholog szkolny
Dyżur – wtorek 16:00 – 17:00
mgr Dorota Szukała
WOK
Dyżur – środa (parzyste środy miesiąca) 14:05 – 14:50
mgr Alicja Łukaszewska
biblioteka
Dyżur – środa 10:00 – 11:00
mgr Klaudia Woźniak
biblioteka
Dyżur – czwartek 12:30 – 13:30