dyr. mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń

dyr. mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń

Dyrektor XI LO

Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły

 

mgr Wojciech Grześkowiak

mgr Wojciech Grześkowiak

Zastępca Dyrektora

Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły

mgr Agnieszka Gordon

mgr Agnieszka Gordon

język polski

Dyżur – wtorek
10:20 – 11:05

mgr Barbara Wawrzynowska

mgr Barbara Wawrzynowska

język polski

Dyżur – piątek
11:15 – 12:00

mgr Beata Baszyńska

mgr Beata Baszyńska

język polski

Dyżur – czwartek
11:15 – 12:00

mgr Jolanta Stocka-Jabrini

mgr Jolanta Stocka-Jabrini

język polski

Dyżur – piątek
8:25 – 9:10

dr Maria Magdalena Beszterda

dr Maria Magdalena Beszterda

język polski

Dyżur – środa
11:15 – 12:00

mgr Maciej Siwik

mgr Maciej Siwik

język angielski

Dyżur – poniedziałek
9:20 – 10:05

mgr Aleksandra Marciniak

mgr Aleksandra Marciniak

język angielski

mgr Iwona Bydłowska

mgr Iwona Bydłowska

język angielski

Dyżur – czwartek
9:20 – 10:05

mgr Monika Mikołajczak

mgr Monika Mikołajczak

język angielski

Dyżur – poniedziałek
10:20 – 11:05

mgr Beata Osuch

mgr Beata Osuch

język angielski

Dyżur – środa
10:20 – 11:05

mgr Malwina Kurzawska-Nowak

mgr Malwina Kurzawska-Nowak

język angielski

Dyżur – poniedziałek
11:15 – 12:00

mgr Agnieszka Warzywoda

mgr Agnieszka Warzywoda

język angielski

Dyżur – czwartek
10:30 – 11:00

mgr Lidia Angot

mgr Lidia Angot

język angielski

Dyżur – środa
11:15 – 12:00

mgr Elżbieta Bartkowska – Żbeli

mgr Elżbieta Bartkowska – Żbeli

język niemiecki

Dyżur – poniedziałek
10:20 – 11:05

mgr Agnieszka Brust

mgr Agnieszka Brust

język niemiecki

Dyżur – czwartek
9:20 – 10:05

mgr Przemysław Białczyk

mgr Przemysław Białczyk

język niemiecki

Dyżur – wtorek
8:25 – 9:10

mgr Katarzyna Jankowska

mgr Katarzyna Jankowska

język hiszpański

Dyżur – środa
9:20 – 10:05

mgr Magdalena Charczuk

mgr Magdalena Charczuk

język hiszpański

Dyżur – środa
12:15 – 13:00

mgr Anna Gref-Stefanowicz

mgr Anna Gref-Stefanowicz

język hiszpański

mgr Olga Maliszewska

mgr Olga Maliszewska

język rosyjski

Dyżur – piątek
11:10 – 11:55

 mgr Hanna Skirecka

mgr Hanna Skirecka

język rosyjski

Dyżur – piątek
11:15 – 12:00

mgr Małgorzata Hofa – Bargieł

mgr Małgorzata Hofa – Bargieł

historia i WOS

Dyżur – poniedziałek
10:20 – 11:05

mgr Joanna Kordylewska

mgr Joanna Kordylewska

historia i WOS

Dyżur – poniedziałek
11:15 – 12:00

mgr Anna Prusakiewicz – Pezacka

mgr Anna Prusakiewicz – Pezacka

matematyka

Dyżur – czwartek
10:20 – 11:05

mgr Anna Majchrzak

mgr Anna Majchrzak

matematyka

Dyżur – środa
10:20 – 11:05

mgr Dorota Mickiewicz

mgr Dorota Mickiewicz

matematyka

Dyżur – środa
8:25 – 9:10

mgr Damian Borowiak

mgr Damian Borowiak

matematyka

Dyżur – wtorek
12:55 – 13:40

mgr Paweł Przybysz

mgr Paweł Przybysz

matematyka i informatyka

mgr Magdalena Andrzejewska

mgr Magdalena Andrzejewska

matematyka

mgr Dorota Szukała

mgr Dorota Szukała

WOK

Dyżur – wtorek
14:05 – 14:50

mgr Magdalena Ciesielska

mgr Magdalena Ciesielska

przedsiębiorczość

Dyżur – poniedziałek
10:20 – 11:05

mgr Joanna Starosta-Szonert

mgr Joanna Starosta-Szonert

chemia

Dyżur – wtorek
11:15 – 12:00

mgr Iwona Łacińska

mgr Iwona Łacińska

chemia

Dyżur – środa
10:20 – 11:05

mgr Monika Karpińska

mgr Monika Karpińska

biologia

Dyżur – wtorek
7:30 – 8:15

mgr Anna Kaczyńska

mgr Anna Kaczyńska

biologia, przyroda

Dyżur – środa
10:20 – 11:05

mgr Magdalena Woźniewicz

mgr Magdalena Woźniewicz

geografia

Dyżur – wtorek
10:20 – 11:05

mgr Agata Wylegała

mgr Agata Wylegała

geografia, przyroda

Dyżur – wtorek
9:50 – 10:20

mgr Elżbieta Hofman - Gierka

mgr Elżbieta Hofman - Gierka

fizyka

mgr Bartosz Nowak

mgr Bartosz Nowak

informatyka

Dyżur – poniedziałek
8:25 – 9:10

mgr Sławomir Roman

mgr Sławomir Roman

EDB

Dyżur – czwartek

 mgr Alina Kostańska

mgr Alina Kostańska

wychowanie fizyczne

Dyżur – czwartek
11:00 – 12:00

mgr Robert Jaskulski

mgr Robert Jaskulski

wychowanie fizyczne

Dyżur – poniedziałek
15:45 – 16:45

mgr Paweł Morawski

mgr Paweł Morawski

wychowanie fizyczne

Dyżur – czwartek
11:10 – 12:10

mgr Grzegorz Urbańczyk

mgr Grzegorz Urbańczyk

wychowanie fizyczne

Dyżur – piątek
13:10 – 13:55

 mgr Joanna Napierała

mgr Joanna Napierała

wychowanie fizyczne

Dyżur – piątek
13:10 – 13:55

mgr Luba Bojcheniuk

mgr Luba Bojcheniuk

religia

Dyżur – wtorek
9:20 – 10:05

ks. mgr Oscar Nejman

ks. mgr Oscar Nejman

religia

Dyżur – poniedziałek
10:20 – 11:05

mgr Dorota Pikosz

mgr Dorota Pikosz

pedagog szkolny

mgr Karina Kania

mgr Karina Kania

pedagog szkolny

Dyżur – wtorek
13:45 – 14:45

mgr Małgorzata Węgrzyn

mgr Małgorzata Węgrzyn

psycholog szkolny

mgr Alicja Łukaszewska

mgr Alicja Łukaszewska

biblioteka

Dyżur – w godzinach pracy biblioteki

mgr Klaudia Woźniak

mgr Klaudia Woźniak

biblioteka

Dyżur – w godzinach pracy biblioteki