dyr. mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń

dyr. mgr Elżbieta Szaflińska – Gryń

Dyrektor XI LO

Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły

 

mgr Wojciech Grześkowiak

mgr Wojciech Grześkowiak

Zastępca Dyrektora

Dyżur – kontakt
przez sekretariat szkoły

Zajęcia dla maturzystów – czwartek
13:45 – 14:30

mgr Agnieszka Gordon

mgr Agnieszka Gordon

język polski

Dyżur – czwartek
10:15 – 11:00

Zajęcia dla maturzystów klasy 3-3 – piątek
13:00 – 14:00

mgr Barbara Wawrzynowska

mgr Barbara Wawrzynowska

język polski

Dyżur – czwartek
10:15 – 11:00

Zajęcia dla maturzystów – czwartek
8:20 – 9:05

mgr Beata Baszyńska

mgr Beata Baszyńska

język polski

Dyżur – czwartek
11:05 – 11:50

Konsultacje – piątek
13:50 – 14:35

mgr Jolanta Stocka-Jabrini

mgr Jolanta Stocka-Jabrini

język polski

Dyżur – poniedziałek
8:25 – 9:05

Zajęcia dla maturzystów – czwartek
13:00 – 14:20

mgr Katarzyna Tobisz

mgr Katarzyna Tobisz

język polski

mgr Krzysztof Witczak

mgr Krzysztof Witczak

język polski

mgr Maciej Siwik

mgr Maciej Siwik

język angielski

Dyżur – piątek
8:20 – 9:05

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej  – poniedziałek
13:00 – 13:45

mgr Aleksandra Marciniak

mgr Aleksandra Marciniak

język angielski

Dyżur – czwartek
12:00 – 12:45

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej  – czwartek
13:45 – 14:30

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej  – piątek
13:45 – 14:30

mgr Iwona Bydłowska

mgr Iwona Bydłowska

język angielski

Dyżur – środa
11:05 – 11:55

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej – poniedziałek
13:45 – 14:30

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej – środa
12:45 – 13:30

mgr Monika Mikołajczak

mgr Monika Mikołajczak

język angielski

Dyżur – poniedziałek
12:00 – 12:45

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej – poniedziałek
13:50 – 14:35

mgr Beata Osuch

mgr Beata Osuch

język angielski

Dyżur – poniedziałek
10:15 – 11:00

Zajęcia maturalne poziom rozszerzony – piątek
13:00 – 13:45

mgr Karolina Woźniak – Żyła

mgr Karolina Woźniak – Żyła

język angielski

mgr Malwina Kurzawska-Nowak

mgr Malwina Kurzawska-Nowak

język angielski

Dyżur – środa
11:05 – 11:50

Zajęcia językowe dla klas I i II – poniedziałek
13:50 – 14:35

mgr Agnieszka Warzywoda

mgr Agnieszka Warzywoda

język angielski

Dyżur – środa
11:05 – 11:50

Zajęcia wyrównawcze dla klas I – wtorek
13:45 – 14:30

mgr Patrycja Łączkowska

mgr Patrycja Łączkowska

język angielski

mgr Elżbieta Bartkowska – Żbeli

mgr Elżbieta Bartkowska – Żbeli

język niemiecki

Dyżur – czwartek
8:20 – 9:05

Zajęcia według potrzeb klas – wtorek
13:50 – 14:35

mgr Agnieszka Brust

mgr Agnieszka Brust

język niemiecki

Dyżur – czwartek
8:20 – 9:05

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje – wtorek
13:50 – 14:35

mgr Katarzyna Jankowska

mgr Katarzyna Jankowska

język hiszpański

Dyżur – piątek
10:15 – 11:00

Zajęcia maturalne – wtorek
13:50 – 14:35

Koło teatralne PARAGRAF11 – środa
13:50 – 14:35

mgr Anna Gref-Stefanowicz

mgr Anna Gref-Stefanowicz

język hiszpański

mgr Olga Maliszewska

mgr Olga Maliszewska

język rosyjski

Dyżur – czwartek
9:15 – 10:00

Zajęcia dla maturzystów – piątek
13:50 – 14:35

 mgr Hanna Skirecka

mgr Hanna Skirecka

język rosyjski

Dyżur – piątek
9:15 – 10:00

Zajęcia wyrównawcze – poniedziałek
13:50 – 14:35

mgr Małgorzata Hofa – Bargieł

mgr Małgorzata Hofa – Bargieł

historia i WOS

Dyżur – wtorek
7:30 – 8:15

Konsultacje dla maturzystów – poniedziałek
13:45 – 14:30

mgr Joanna Kordylewska

mgr Joanna Kordylewska

historia i WOS

Dyżur – środa
11:05 – 11:55

Zajęcia według bieżących potrzeb – środa
13:00 – 13:45

mgr Anna Prusakiewicz – Pezacka

mgr Anna Prusakiewicz – Pezacka

matematyka

Dyżur – poniedziałek
12:00 – 12:45

Zajęcia dla maturzystów – poniedziałek
13:00 – 13:45

mgr Anna Majchrzak

mgr Anna Majchrzak

matematyka i fizyka

Dyżur – wtorek
9:15 – 10:00

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje – czwartek
13:50 – 14:35

mgr Magdalena Andrzejewska

mgr Magdalena Andrzejewska

matematyka

mgr Damian Borowiak

mgr Damian Borowiak

matematyka

Dyżur – wtorek
13:50 – 14:35

Zajęcia dla maturzystów – wtorek
13:45 – 15:30

mgr Paweł Przybysz

mgr Paweł Przybysz

matematyka i informatyka

Dyżur – poniedziałek
11:15 – 12:00

mgr Dorota Szukała

mgr Dorota Szukała

WOK

Dyżur – czwartek
9:15 – 10:00

Konsultacje dla maturzystów – wtorek
14:40 – 15:30

mgr Magdalena Ciesielska

mgr Magdalena Ciesielska

przedsiębiorczość

Dyżur – piątek
10:15 – 11:00

Konsultacje dla klas II i III – poniedziałek
13:00 – 13:45

Przedsiębiorczość przygotowanie do konkursów – wtorek
12:50 – 13:35

mgr Joanna Starosta-Szonert

mgr Joanna Starosta-Szonert

chemia

Dyżur – wtorek
12:00 – 12:45

Zajęcia dla maturzystów – środa
7:30 – 8:15

Zajęcia dla maturzystów – czwartek
7:30 – 8:15

mgr Iwona Łacińska

mgr Iwona Łacińska

chemia

Dyżur – środa
14:40 – 15:25

Koło chemiczne – środa
13:50 – 14:35

Zajęcia wg bieżących potrzeb ucznia – środa
14:40 – 15:25

mgr Monika Karpińska

mgr Monika Karpińska

biologia

Dyżur – poniedziałek
7:30 – 8:15

Zajęcia dla maturzystów – wtorek
7:30 – 8:15

mgr Aldona Mazurkiewicz

mgr Aldona Mazurkiewicz

chemia

Dyżur – piątek
11:05 – 11:50

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje – piątek
7:30 – 8:15

mgr Magdalena Woźniewicz

mgr Magdalena Woźniewicz

geografia

Dyżur – poniedziałek
12:00 – 12:45

Zajęcia dla maturzystów klasa 3-2 – poniedziałek
12:00 – 12:45

Zajęcia dla maturzystów klasa 3-5 – poniedziałek
13:00 – 13:45

Zajęcia dla klas 2-2 i 2-5 – poniedziałek
13:50 – 14:35

mgr Agata Mardziołek

mgr Agata Mardziołek

geografia

Dyżur – wtorek
7:30 – 8:15

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje – wtorek
13:50 – 14:35

mgr Bartosz Nowak

mgr Bartosz Nowak

informatyka

Dyżur – czwartek
8:20 – 9:05

Przygotowanie do matury – wtorek
12:50 – 13:35

Przygotowanie do konkursów – środa
12:50 – 13:35

Rozwijanie zainteresowań – czwartek
12:50 – 13:35

mgr Anna Walczak

mgr Anna Walczak

informatyka

mgr Agata Wieczorek

mgr Agata Wieczorek

EDB

Dyżur – poniedziałek, środa
9:05 – 9:15

 mgr Alina Kostańska

mgr Alina Kostańska

wychowanie fizyczne

Dyżur – wtorek
10:15 – 11:00

mgr Robert Jaskulski

mgr Robert Jaskulski

wychowanie fizyczne

Dyżur – czwartek
14:45 – 15:30

SKS siatkówka dziewcząt – środa
14:45 – 16:15

SKS siatkówka dziewcząt – czwartek
14:45 – 16:15

mgr Paweł Morawski

mgr Paweł Morawski

wychowanie fizyczne

Dyżur – wtorek
10:15 – 11:00

Koszykówka dziewcząt i chłopców – poniedziałek
14:45 – 16:15

Siatkówka chłopców – wtorek
14:45 – 16:15

mgr Grzegorz Urbańczyk

mgr Grzegorz Urbańczyk

wychowanie fizyczne

Dyżur – wtorek
9:15 – 10:00

Siłownia ćwiczenia ogólnorozwojowe – wtorek
14:45 – 15:30

Siłownia ćwiczenia ogólnorozwojowe – czwartek
14:45 – 15:30

 mgr Katarzyna Wosińska

mgr Katarzyna Wosińska

wychowanie fizyczne

Dyżur – środa
10:00 – 11:00

mgr Luba Bojcheniuk

mgr Luba Bojcheniuk

religia

Dyżur – środa
10:15 – 11:00

ks. mgr Oscar Nejman

ks. mgr Oscar Nejman

religia

Dyżur – czwartek
11:05 – 11:50

mgr Dorota Pikosz

mgr Dorota Pikosz

pedagog szkolny

mgr Karina Kania

mgr Karina Kania

pedagog szkolny

mgr Małgorzata Węgrzyn

mgr Małgorzata Węgrzyn

psycholog szkolny

mgr Alicja Łukaszewska

mgr Alicja Łukaszewska

biblioteka

mgr Agnieszka Hrynyk

mgr Agnieszka Hrynyk

biblioteka